odmładzanie

Igłowa mezoterapia frakcyjna Dermapen – nowoczesny sposób usuwania zmarszczek niezależnie od wieku

Zabiegi Dermapen to doskonała alternatywa dla tradycyjnej zabiegów mezoterapii igłowej przeprowadzanej manualnie, jak i mezoterapii derma-rollerem przeprowadzanych nawet samodzielnie w domowym zaciszu. Zadaniem Dermapen jest wykonanie bardzo precyzyjnie siatki nakłuć celem dotarcia do głębokich sekcji skóry, gdzie działanie preparatów i witamin będzie najlepsze – bezdyskusyjnie lepsze niż np. kuracje kremami odżywczymi i nawilżającymi, które mogą działać jedynie na naskórek czyli na powierzchni skóry.

Co ciekawe, zabieg Dermapen można wykonywać na dowolnej partii ciała – mezoterapia Dermapen to skuteczny zabieg pobudzający produkcję nowych włosów. Mezoterapia na owłosionej skórze głowy doskonale uzupełnia tradycyjne farmakologiczne sposoby leczenia łysienia i nadmiernego wypadania włosów, lub też po prostu polepsza stan włosów – ich struktura jest grubsza, włosy są lepiej odżywione od mieszków włosowych, bardziej błyszczące i przestają nadmiernie wypadać.

Czego można oczekiwać po zabiegu Dermapen?

Jeżeli Twoja skóra utraciła objętość i napięcie, które nadawały jej młodego i wypoczętego wyglądu – mezoterapia Dermapenem to rozwiązanie Twojego problemu. Po zastosowanie Derma-penu skóra jest widocznie wygładzona, a zmarszczki są spłycone, blizny mniej widoczne – dla każdego coś dobrego!

Dermapen to zdecydowanie jedno z najbardziej wszechstronnych urządzeń stosowanych w medycynie estetycznej. Po zabiegu Dermapen zmniejsza się widoczność porów w skórze, jest ona bardziej sprężysta i bardziej odporna na naciąganie. Dermapen nie ma ograniczeń wiekowych, można mezoterapię igłową Dermapenem stosować profilaktycznie anti-aging.

Co to jest Dermapen?

zabieg odmładzania dermapen

źródło: http://www.centrumestetica.info/dermapen-wroclaw

Urządzenie Dermapen często występuje jako generyczna nazwa tego typu technologii, niezależnie od producenta sprzętu medycznego. Pierwotnie urządzenie powstało jako design australijskiej firmy.

Co podaje się podczas Dermapen?

W mezoterapii igłowej frakcyjnej stosuje się mieszanki witamin, które odżywiają dogłębnie wszystkie warstwy skóry. Dodatkowo Dermapen można wykorzystać do podania osocza bogatopłytkowego – jest to materiał pobrany z krwi pacjenta. Osocze jest odwirowane tuż przed zabiegiem Dermapen z pobranej od pacjenta krwi.

Dermapen nie tylko zmniejsza pory i przywraca jędrność skóry – ponieważ zabieg Derma pen stosować można na dowolną partię ciała, oprócz wspomagania leczenia łysienia dzięki mezoterapii igłowej owłosionej skóry głowy, Dermapen pozwala paniom pozbyć się cellulitu i walczyć z rozstępami – skonsultuj się ze swoim lekarze medycyny estetycznej aby ustalić indywidualny plan usuwania cellulitu i rozstępów na brzuchu czy też udach.

Dzięki skutecznej regeneracji skóry i pobudzenia komórek do produkowania nowego kolagenu, Dermapen sprawdza się jako metoda usuwania blizn po trądziku na twarzy, ramionach i plecach.

One Comment

  • Paula

    Miałam dermapen na twarz 4 tygodnie temu – efekty są niemalże spektakulane 🙂 Sam zabieg też nic nie boli, fajnie że jest znieczulenie kremem przed zabiegiem (nie jestem fanką igieł). Za 3 tygodnie mam kolejną wizytę, nie moge się doczekać! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *